GPS – pomoc dla kierowców

Praktyczne, szybkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o dużej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, by zwiększyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowe wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie maszyny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i patentować takie auta? To z pewnością byłoby imponujące doświadczenie dla smakoszy aut oraz szablonowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne pierwotne samochody.

pioneer polska

pioneer

AVIC-F80DAB

głośniki koaksjalne